Ay: <span>Mart 2020</span>

Virüse karşı önlemlerimiz.!

Sevgili danışanlarımız, yaşanan virüs salgını nedeniyle, ofisimiz, normal hijyenik temizliğe ek olarak, her seansın ardından olası temas olan tüm yerler dezenfekte edilmekte ve havalandırılmaktadır. Siz hasta olmadığınız sürece ofisimizin koşulları bakımından randevularınıza gelmenizde bir sakınca söz konusu değildir.
Hasta olan veya korunma amaçlı evden çıkmak istemeyen danışanlarımız için geçici ve gerekli süre boyunca seanslarımızı telefon veya whatsapp görüntülü görüşme ile de gerçekleştirebiliriz. Bu görüşme yöntemleri terapi veya danışmanlık sürecinde normal şartlarda ilk tercihimiz değildir, yüz yüze görüşmenin daha doğru ve yararlı olduğuna inanıyoruz. ancak şu an ki gibi zaruri durumlar nedeniyle geçici olarak bu yollarla da on-line olarak seanslarımızı gerçekleştirebiliriz. Talebiniz için iletişim kanallarımızdan bilgi alabilirsiniz.

*Not: Uzaktan görüşmelerde ödemeleri ister banka (havale/Eft) yoluyla, ister kredi kartı (on-line pos ile) yapabilirsiniz.. Randevu sırasında gerekli bilgiler verilecektir..

KRM Gelişim – Psikolojik Hizmetler