KRM Gelişim hakkında..

KRM GELİŞİM hakkında..

           feat1@wdd2xKRM GELİŞİM Uzm. Psikolog Bülent Korkmaz tarafından kurulmuş olan, bireysel ve kurumsal psikolojik danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermeyi amaçlayan bir kuruluştur. Hizmet yelpazesini psikoloji biliminin kapsadığı bir çok konuyla geniş tutan KRM GELİŞİM gerektiğinde konusunda uzman çalışma ortaklarıyla birlikte bireysel ve kurumsal sorun ve gelişim konularında her zaman en güvenilir, en uygun ve en iyi hizmeti vermeği hedeflemektedir.

            KRM GELİŞİM bireysel hizmet alanında; çocuk, ergen, genç ve yetişkinlere yönelik bir çok sorun alanında deneyim ve yeterliliğe sahip psikoterapi ve psikolojik danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur. Ancak yinede farklı ve özel uzmanlıklar gerektiren sorunlarla ilgili de; çalışma ortakları ile veya ilgili alanda uzman kişilere yönlendirme ile sorunlarınıza mutlaka çözüm seçenekleri oluşturmaktadır. Gerekli görüldüğünde de sorunlarınızla ilgili farklı tıbbi branşların (psikiyatri, nöroloji vb. gibi) konsültasyonu istenerek  ve uygun medikal tedavilerin (ilaçlı tedavi) verilmesi ile de tedavi kombinasyonları sağlanmaktadır.

            Psikolojik danışma ve terapi gibi hizmetler ancak yeterli eğitim ve donanıma sahip gerçek uzman kişilerden alınmalıdır. Ülkemizde ne yazık ki uygun yeterliliğe, uzmanlığa hatta bir lisansa sahip olmayan kişilerin dahi bir takım psikolojik hizmetleri verdiğini iddia etmesi ve bu kişilerden hizmet alınması karşılaşılan durumlardır. Bu konuda dikkatli ve seçici olunmalı, yarar yerine zarar görebileceğiniz hizmet alımından uzak durulmalıdır.

            Uzmanlık gerektiren alanlarda hizmet veren için de alan için de bir maliyet söz konusudur. Ülkemizde bir çok insan için alım gücünün yeterli seviyede olmaması da bu alanda hizmet alımını zorlaştırmaktadır. Biz KRM GELİŞİM olarak hizmet bedellerimizi daha kolay ulaşılabilir bir düzeyde tutmaya çaba göstererek, ancak hizmet kalitesinden ödün vermeden, daha çok insanın psikolojik hizmetlere ulaşmasını sağlamayı da bir prensip olarak benimsiyoruz.

Krm Gelişim

*Etik İlkelerimiz..

KRM GELİŞİM verdiği tüm hizmetlerde kurumsal ve mesleki etik ilkelere bağlı kalacağını, hiç bir şekilde bu ilkelerden ödün vermeden çalışmalarını sürdüreceğini taahhüt eder. 

Aşağıda, Türk Psikologlar Derneği (TPD) tarafından belirlenmiş ve psikologların mesleki faaliyetlerini yürütürken uyması gereken Etik Yönetmeliğini okuyup inceleyebilirsiniz. Hizmet aldığınız Psikoloğun bu ilkelere uyup uymadığını sorgulayınız. Unutmayın en iyi denetleyiciler hizmet alan kişilerdir.

TPD-Psikologlar Etik Yönetmeliği